Ліжко після ремонту від заводського браку!
Зручна надувна двоспальне ліжко з вбудованим електронасосом 220 V, посилена конструкція (внутрішні перегородки).
Нова технологія Dura-Beam надає необхідну жорсткість і пружність для комфортного сну.
Розміри: 152-203-46 см
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Высота | 48 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Длина | 203 мм |
| Основные | |
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴



