
Двоспальне надувне ліжко Intex 64490, 152 х 203 х 51 см, вбудований електричним насосом.
4 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: 64490
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надувне ліжко Intex 64490, 152х 203х51см, електронасос
Виробник: Intex
Країна виробників: Китай
Продукт: Надувне ліжко
Серія: Dura-BeamTM люкс преміум
Колір: бежевий
Розмір спального місця: 152 x 203sм
Висота спального місця 51см
Вмонтований електронос 220В Intex 69635
Вага 16,7кг
Максимальне навантаження: 273 кг
Надійність конструкції: Fiber-TechTM; 1000 волокон
Фіксація конструкції: підтримка верхнього контуру, довга, вертикально-балкова
Додаткові комфорт конструкції: Harizontal SupportTM
Приховування: флок
Щільність матеріалу: 0,35 мм
Товщина покриття: 0.15
Комплектація: матрац, сумка
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 152 мм |
| Длина | 203 мм |
| Высота | 51 мм |
| Основные | |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Производитель | Intex |
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Максимально допустимая нагрузка | 270 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 699 ₴

