
Надувний диван Intex 66552, 203 х 224 х 66см трансформер 2 в 1
2 990 ₴
- Готово к отправке
- Код: 66552-1
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надувний диван стане незамінний для всієї Ваше сім'ї. Його багатофункціональність приємно позначиться на Вашому відпочинку.
Виготовлена з міцного водонепроникного ПВХ (високоякісного вінілу). Вініл приємний на дотик, але і важливо відзначити, що при використанні постільної білизни, буде утримувати його від зісковзування. Легко очищається від механічної бруду.
На відміну від стаціонарних диванів, надувний диван легко очищається від механічної бруду, не просяде (збереже форму), зручний при перевезенні і доповнить Ваш унікальний інтер'єр.
- Виробник: Intex.
- Країна – виробник: Китай.
- Серія: Pull-Out Sofa.
- Тип: надувний розкладний диван.
- Розмір в розкладеному вигляді: 203 х 224 х 66 див.
- Кількість місць: 2.
- Матеріал: високоякісний, міцний вініл.
- Товщина стінок: 0,53, 0,38 мм,
- Покриття: флокіроване.
- Клапан 2 в 1: накачування і скачування.
- 2 підсклянника.
- Насос: отримується окремо.
- Розміри: 46*23*38 див.
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Вага: 9,7 кг
Характеристики
| Комплектация | |
|---|---|
| Подушка-подголовник | Да |
| Основные | |
| Тип насоса | Механический ручной |
| Цвет | Темно-серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Материал | ПВХ |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип | Надувной диван |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Раскладное спальное место | Да |
| Флокированное покрытие | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 мм |
| Ширина спального места | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 990 ₴




