загальні характеристики:
Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Вік: від 3-х років
Вік: 3+
Вид: дитячий надувний басейн
Тип: з ненадувним дном, відкритий
Форма: прямокутний
Колір: "білий", "блакитний"
Серія:
Серія: Swim Center
Матеріал: високоякісний вініл
Товщина матеріалу: 0. 30 мм
Кількість камер: 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
Розмір: 201 х 150 х 51
Розмір заводський: 203 х 152 х 48 см
Довжина: 203 см
Ширина: 152 см
Висота: 48 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%): 540 л
Об'єм басейну: 0.5 – 1 м³
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 540 л |
| Длина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Высота | 48 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴



