Надувне крісло Comfort Cruiser Inflate-A-Chair з пуфом для ніг, виготовлено з міцного вінілу, має 2х камерну конструкцію (STURDY COIL BEAM CONSTRUCTION).
Верхня поверхню крісла і пуфи флокированая, на дотик нагадує велюр. Флок не пропускає воду, легко чиститься без застосування спеціальних засобів. Дно крісла посилено шаром ламінованого скловолокна для захисту від проколів.
Крісло має універсальний клапан для накачування і здування – підійде будь-який тип насоса: ручним, ножним, електричний (купується окремо). В комплект входить спеціалізована самоклеюча латка для ремонту.
Верхня поверхню крісла і пуфи флокированая, на дотик нагадує велюр. Флок не пропускає воду, легко чиститься без застосування спеціальних засобів. Дно крісла посилено шаром ламінованого скловолокна для захисту від проколів.
Крісло має універсальний клапан для накачування і здування – підійде будь-який тип насоса: ручним, ножним, електричний (купується окремо). В комплект входить спеціалізована самоклеюча латка для ремонту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Надувное кресло |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Бордовый |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 94 мм |
| Глубина | 122 мм |
| Высота | 81 мм |
| Вес | 6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴



