
Надувне крісло Bestway 75116, «Мавпочка», 72 х 72 х 64 см
549 ₴
- Готово к отправке
- Код: 75116М
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
• Розмір : 72 х 72 х 64см
• Виготовлений із міцного вінілу
• Милий дизайн тварин
• Запобіжний клапан
Вага - 1.5 кг
Комплектація
• Латка для ремонту
• Кольорова коробка
Заявлена від виробника МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ – до 100 кг. Головне розуміти, ця характеристика несе відносну інформацію, адже для надувного ПВХ важливий також внутрішній тиск. Щоб уникнути будь-яких навантажень, слід завжди не докачувати виріб як мінімум на 10%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Надувное кресло |
| Возрастная группа | Для детей |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал | ПВХ |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 72 мм |
| Глубина | 72 мм |
| Высота | 64 мм |
| Вес | 1.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴

