Полутороспальне дувне ліжко преміум рівня AEROLAX AIRBED серії INDOOR AIRBEDS виготовлений за технологією I-BEAM CONSTRUCTION. Внутрішні поперечні перегородки зроблені з безлічі поліефірних волокон, які надають підвищену міцність і надійність, а також забезпечують стабільність матрацу під вагою людини.
Флок-покриття верхньої поверхні матраца, на дотик нагадує велюр, не дасть зісковзувати постільній білизні і покривалам, легко чистяться від забруднень без застосування спеціальних засобів.
Матрац поставляється з вбудованим електронасосом, який дозволяє за кілька хвилин надути або здути виріб, а також дає можливість відрегулювати його пружність. Насос підключається до стандартної електричної розетки. Матрац оснащений універсальним клапаном, тому якщо немає можливості накачати за допомогою вбудованого насоса через відсутність розетки, то підійде будь-який механічний насос.
Характеристики
Серія: AEROLAX AIRBED (INDOOR AIRBEDS)
Розміри: 191х137х22 см
Максимальне навантаження: 273 кг
Матеріал: Високоякісний вініл
Товщина матеріалу: 0.53 мм
Покриття: Флокіроване
Спальних місць: полутороспальний
Насос вбудований електричний
Час надування: 140 секунд
Вага: 6 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | полуторный |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Высота | 22 мм |
- Цена: 1 599 ₴
