
Двомісний надувний матрац Intex 64779. 152 x 203 x 25 см
1 099 ₴
- Готово к отправке
- Код: 64779
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двоспальний надувний матрац Intex 64779 (152 x 203 x 25 см) Prestige Downy Airbed + Зовнішній електро насос на батарейках
Матрац з інноваційною технологією Fiber-Tech стане незамінною в будь-якому будинку. Виготовлений з протестованого матеріалу ПВХ (вініл), покритий флокированым покриттям, яке дуже просте і зручне в догляді.
Клапан 2 в 1: с екстра-широким отвором, швидке зростання, здування. Клапан універсальний для насоса Intex або Bestway
В комплекті електричний насос на батарейках (від 6 батарейок типу с (не входять в комплект)
Щільність матеріалу: 0.5 мм Товщина покриття: 0. 38
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Зелёный |
| Комплектация насосом | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴
