Внутрішня будова - технологія Fiber-Tech™
Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція c «Fiber Tech»
Максимальне навантаження: 136 кг
Щільність матеріалу: 0.5 мм
Покриття: флокіроване . Товщина покриття: 0. 36
Кількість місць: Односпальне
Ширина: 99 см Довжина: 191 см Висота: 51 см
Матеріал: сильний протестований матеріал ПВХ (вініл)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Высота | 51 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴






