
Надувне двоспальне ліжко 226-152-84 з вбудованим електричним насосо, Bestway 67923
3 799 ₴
- Готово к отправке
- Код: 67923
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поверхня цього ліжка підлаштовується під ваші особисті переваги за рівнем жорсткості, щоб зробити сон приголомшливим. Надувне ліжко виготовлене з міцного водонепроникного вінілу, зверху вкрите флокованим шаром, що нагадує велюр, який не дозволяє постільній білизні зісковзувати. Модель 67923 має вбудований електричний насос 220 В, який накачує або завантажує ліжко за 5 хвилин.
Також є додатковий клапан, через який можна надути ліжко за допомогою ручного або ножного насоса. Компактність у складеному вигляді та зручна сумка-рюкзак дадуть Вам можливість використовувати її не тільки вдома, але й взяти з собою, наприклад, на дачу.
Особливості:
- М'яке покриття під велюр;
- Вбудований насос;
- Забезпечує анатомічно правильне положення тіла;
- Не деформується;
- Тип живлення: від мережі.
Характеристики
| Довжина | 226 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 46 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 226 x 152 x 46(84)см |
| Вага | 11,1 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 295 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | вбудований електронасос |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Tritech Airbed |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | надувне ліжко |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | сірий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Максимально допустимая нагрузка | 295 кг |
| Состояние | Новое |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴






