-
Довжина – 400 см.
Ширина – 200 см.
Висота – 122 см.
Висота драбина – 122 см.
Каркас – оцинковані сталеві труби.
Насос-фільтр картриджний – 2006 л/год.
Об`єм води - 8418 л.
Зливний клапан – є.
Форма – прямокутна.
Вага – 88,1 кг.
Матеріал - тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 8418 л |
| Длина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Высота | 122 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Фильтр | Картриджный |
Информация для заказа
- Цена: 22 499 ₴






