-
(ДхШхВ) 400 x 200 x 100см
Вага 67,7кг
Висота сходів 100 см
Зливний клапан Так
Каркас оцинковані сталеві труби
Матеріал тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
Насос - фільтр картриджний 2006 л/год
Об`єм води 6836 л
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Объем | 6836 л |
| Длина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Высота | 100 см |
| Состояние | Новое |
| Материал лестницы | Металл |
| Фильтр | Картриджный |
Информация для заказа
- Цена: 17 990 ₴







