
Двомісний надувний матрац з вбудованим USB насосом 203х152х25 см, Bestway 6716S
2 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6716S
Прокидайтеся відпочилими та свіжими на надувному матраці Bestway! Цей великий двоспальний матрац гарантує жорсткість, міцність і комфорт упродовж усієї ночі. Його компактний розмір і вбудований насос роблять його швидким і зручним для використання в будь-який час.
Зручна спальна поверхня та міцна конструкція — чудовий сон уже чекає на вас. Внутрішня конструкція матраца виготовлена з матеріалу Tritech, що забезпечує довговічність і міцність, а також дає матрацу зберігати однакову форму незалежно від того, скільки разів він надувається і здувається.
Спеціально розроблений для забезпечення міцності, цей матеріал мінімізує втрати повітря впродовж ночі. Спеціальний матеріал Tritech підвищує внутрішню стійкість до розтягування й забезпечує контурну підтримку для комфорту впродовж усієї ночі. Цей міцний, випробуваний під навантаженням матеріал може витримати всю вагу та всі рухи для чудового нічного сну.
Характеристики:
- Довжина: 203 см
- Ширина: 152 см
- Висота: 25 см
- Вага: 6,2 кг
- Вбудований акумуляторний повітряний насос
- Максимальне навантаження: 272 кг
- Матеріал: ПВХ із велюровим покриттям
- Виробник: Bestway
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 25 мм |
- Цена: 2 250 ₴








