
Надувна подушка (блакитна) 43х28х9 см, Intex 68676
99 ₴
- Готово к отправке
- Код: 68676
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надувна подушка Intex 68676 (43х28х9 см) — зручний і компактний. Універсальна — її можна використовувати як звичайну подушку, а також як надувне сидіння і як маленьке плавальне засоби.
Колір: рожевий, блакитний, салатовий.
Розміри надувної подушки Intex 68676:
- довжина — 43 см,
- ширина — 28 см,
- висота — 9 см.
Велюрове покриття (флок) створює відчуття комфорту.
Матеріал — полівінілхлорид — сучасний високоякісний міцний, гіпоалергенний.
Надувна подушка Intex 68676 легко чиститься за допомогою вологої тканини. Не втрачає високих споживчих властивостей після тривалого зберігання в складеному вигляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | ПВХ |
| Флокированное покрытие | Да |
| Цвет | Голубой |
| Длина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Высота | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴
