
Надувний матрац 188x99x28см з підголовником, вбудований ножний насос, Bestway 67224
775 ₴
- Готово к отправке
- Код: 67224
Надувний матрац Bestway 67224 (188x99x28) з підголовником, вбудований ножний насос.
Одномісний надувний матрац Bestway 67224 Flocked Air Bed спроектований із застосуванням технології Coil Beam Construction, що забезпечує виняткову міцність та структурну стійкість. Внутрішня архітектура матраца включає посилені циліндричні перегородки, що надає конструкції додаткову жорсткість і довговічність, дозволяючи виробу зберігати форму навіть при інтенсивному використанні.
Матрас оснащений вбудованим механічним ножним насосом, який дозволяє швидко наповнити його повітрям або випустити повітря лише за кілька хвилин. В області узголів'я передбачений ергономічний підголівник, здатний замінити подушку, забезпечуючи комфортний відпочинок у будь-яких умовах.
Верхнє покриття виконане з флокованого матеріалу, що нагадує штучну замшу. Цей бархатистий шар не тільки перешкоджає зісковзування постільної білизни, але й спрощує догляд за поверхнею, його легко очистити без використання спеціальних засобів для чищення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | механический ножной |
| Максимально допустимая нагрузка | 135 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Материал | ПВХ |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1880 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Высота | 280 мм |
- Цена: 775 ₴








