
Надувний матрац із ручним насосом і двома подушками 203х152х22 см, Bestway 67374
950 ₴
- Готово к отправке
- Код: 67374
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надувний двоспальний матрац Bestway 67374 флокований з насосом і подушками 203x152x22 см Самонадувний матрац BESTWAY 67374 серія FLOCKED AIR BED — незамінна річ для відпочинку вдома або на природі. Ідеально застосовувати для облаштування додаткового ліжка з нагоди прибуття гостей. Накачування матраца повітрям дає можливість індивідуально відрегулювати м'якість, покриття поверхні красивим, приємним під час торкання велюровим матеріалом, що перешкоджає ковзанню простирадл. Виготовлений у спокійному темно-синьому кольорі, виріб естетично впишеться в інтер'єр кімнати. Водонепроникна тканинна поверхня полегшує чищення надувного ліжка. Невеликі розміри сприяють зручності під час транспортування та зберігання. Матеріал матраца: нижня частина, боки та перегородки — високоміцний водонепроникний ПВХ, а верхня частина — щільніше шорстке вінілове покриття за властивостями, схоже на велюр. Перегородки — с Таканчастого типу Coil Beam. Легке чищення, безперешкодне транспортування, швидка організація комфортного місця для сну — ідеальні характеристики для використання матраца в період відпочинку на пікніку. Особливість цієї серії матраців — ручний насос і дві надувні подушки. Сукупність усіх переваг і прийнятна ціна роблять купівлю надувного ліжка дуже вигідною і корисною. Самонадувний матрац BESTWAY 67374 серія FLOCKED AIR BED — незамінна річ для відпочинку вдома або на природі. Ідеально застосовувати для облаштування додаткового ліжка з нагоди прибуття гостей. Накачування матраца повітрям дає можливість індивідуально відрегулювати м'якість, покриття поверхні красивим, приємним під час торкання велюровим матеріалом, що перешкоджає ковзанню простирадл. Виготовлений у спокійному темно-синьому кольорі, виріб естетично впишеться в інтер'єр кімнати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Состояние | Новое |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Материал | ПВХ |
| Флокированное покрытие | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴


