
Надувная велюр-кровать Intex со встроенным электронасосом 203х152х56 см (64418)
2 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 64418
+380 (98) 388-76-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальні характеристики:
Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Продукт: Надувне ліжко
Серія:
Серія: Dura-Beam™ покращена
Тип серії: Comfort-Plush
Серія: комфорт
Колір: сірий
Розмір:
Кількість місць: 2-х місний
Розмір: 152 х 203 см
Розмір габаритний: 152 х 203 х 56
Внутрішня будова:
Максимальне навантаження: 273 кг
Надійність конструкції: Fiber-Tech™;1000 волокон
Фіксація конструкції: підтримка верхнього контуру, поздовжня, вертикально-балкова
Додатковий комфорт конструкції: Horizontal Support™
Матеріал: матеріал ПВХ
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.35 мм
Товщина покриття: 0.15 мм
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 152 мм |
| Длина | 203 мм |
| Высота | 56 мм |
| Основные | |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Комплектация насосом | Да |
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴




