
Надувний матрац півторамісний 137х191х22см, Bestway 67002
699 ₴
- Готово к отправке
- Код: 67002
Надувний матрац BestWay 67002 відрізняється унікальними властивостями, що включають використання терморегулюючих матеріалів, які допомагають підтримувати оптимальну температуру тіла, даруючи відчуття тепла або прохолоди в залежності від погодних умов. Це робить матрац незамінним під час походів. Представлена модель також обладнана антиковзною поверхнею з флоку, який імітує замшу. Це забезпечує стабільність під час сну навіть на нерівностях. Вдень цей матрац можна використовувати для відпочинку на природі, на пляжі або в саду, розставляючи його під сонцем. А ввечері він перетворюється на комфортне місце для сну, що дозволяє насолоджуватися нічною природою без дискомфорту. Таким чином, надувний матрац — це універсальне рішення, яке поєднує в собі легкість, комфорт і практичність, роблячи ваші подорожі і відпочинок на природі ще приємнішими і безтурботними. Незалежно від того, чи вирушаєте ви в похід з друзями, на кемпінг з родиною, чи просто хочете насолодитися природою, цей матрац стане вам в нагоді.Характеристики Надувного матраца BestWay 67002:
- Виробник: BestWay;
- Країна виробник: Китай;
- Можливість використання: на вулиці, у приміщенні;
- Матеріал основної частини: Високотехнологічний полівінілхлорид;
- Товщина матеріалу основної частини: 0,25 мм.;
- Матеріал покриття поверхні: Флоковане покриття;
- Товщина матеріалу покриття поверхні: 0,10 мм.;
- Внутрішня конструкція: система перегородок – вертикально-колоноподібна (чашкова), I-Beam™ (система підтримки з одношаровим ПВХ);
- Кількість місць: 1,5;
- Висота в зборі: 22 см.;
- Довжина в зборі: 191 см.;
- Ширина в зборі: 137 см.;
- Вага: 3,3 кг.;
- Максимальне навантаження: 300 кг.
- Надувний матрац: BestWay 67002;
- Посібник з експлуатації;
- Клапан.
- Повнокольорова картонна коробка: 1 шт.;
- Вага брутто (в упаковці): 3,47 кг.;
- Розмір в упаковці: 11*29,5*30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Количество мест матраса | полуторный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 135 кг |
| Материал | ПВХ |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Вес | 3 кг |
| Материал изготовления | |
| Верхняя сторона изделия | флокированное покрытие |
| Комплектация | |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 22 |
- Цена: 699 ₴






