Виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце або місце для відпочинку, наприклад в подорожах, в гостях або на дачі.
В цьому випадку ідеально підійде надувне ліжко Intex 64116. За рахунок продуктивного електронасоса, який йде в комплекті, в лічені хвилини можна організувати спальне місце довжиною 191 см шириною 99 см і висотою 30 см.Текстура верхнього покриття виконана Таким чином, що постільна білизна не зісковзує з нього.
А для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркаса. Перегородки виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Дана технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великого числа високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість і стабільність її каркаса. Тому ліжко не проминається і не продавлюється протягом усього терміну служби.
Компактно складаючись Intex 64116, не займе багато місця в шафі або багажнику машини. Ліжко прослужить вам довгі роки і завжди буде під рукою в потрібний момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Высота | 30 мм |
- Цена: 1 449 ₴






