Люксова серія Prem Aire
100% перевірка виробів на герметичність на стендах фабрики перед упаковкою.
Іноді виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце або місце для відпочинку, наприклад в подорожах, в гостях або на дачі.
В цьому випадку ідеально підійде надувне ліжко Intex 64926 Prem Aire.
Дана модель обладнана насосом з оновленим дизайном і оснащеним USB портом.
За рахунок продуктивного електронасоса, який йде в комплекті, в лічені хвилини можна організувати спальне місце довжиною 203 см шириною 152 см і висотою 46 см.
На випадок, якщо не буде електрики, клапан для надування-здування вмонтований окремо.
Текстура верхнього покриття виконана з ламінованого покриття, що підсилює міцність і захист від проколів, в порівнянні зі схожими менш дорогими виробами.
А для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркаса. Перегородки виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Дана технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великого числа високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість і стабільність її каркаса. Тому ліжко не проминається і не продавлюється протягом усього терміну служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 46 мм |
- Цена: 4 299 ₴



